PSC 4ECO 250T ECE ELASTIC

Power Smart Coat ROOF

Dane ogólne

PSC 4ECO 250T ECE ELASTIC to wysoce wydajna, energooszczędna i elastyczna farba do izolacji i uszczelniania powierzchni tworzywowych oraz metalowych o własciwościach termorefleksyjnych i zwiększonej przyczepności do podłoża. Nietoksyczna, przyjazna dla środowiska, tworzy pojedynczą membranę, która pokrywa mikropęknięcia. Jest w pełni zmywalna oraz odporna na brud i rozcieńczone chemikalia. Powłoka wodorozcieńczalna na bazie żywicy akrylowej wypełnionej mikrosferami (szwajcarski patent).

Stosowanie na powierzchniach

Wszystkie powierzchnie muszą być czyste i pozbawione zabrudzeń (kurz, brud, olej i smar) oraz oczyszczone z rdzy. Wszelkie luźne niezwiązane z podłożem warstwy należy usunąć. Do oczyszczenia metalu zaleca się szczotkę drucianą, papier ścierny lub piaskowanie. Gładkie powierzchnie należy mechanicznie zmatowić. W przypadku dachów zaleca się przemycie powierzchni wodą pod ciśnieniem lub piaskowanie.

Zastosowanie

Farba PSC 4ECO 250T ECE ELASTIC przeznaczona jest do malowania sztywnych i elastycznych powierzchni twowrzywowych (PVC, PS, PC, itd). Może być również stosowana do powlekania nowych oraz starych metalowych powierzchni dachowych. Nadaje się do dachów o nachyleniu ponad 3%. Za pomocą tej farby można malować rury wentylacyjne i opadowe, a także rynny z twardego PVC i blachy ocynkowanej. Przy nowych powierzchniach ocynkowanych przemyć powierzchnię rozpuszczalnikiem lub zastosować piaskowanie. Nadaje się do stosowania w warunkach klimatycznych, w których koszty energii odgrywają ważną rolę w utrzymaniu korzystnego środowiska temperaturowego. Farba ma doskonałą odporność na korozję, kondensację orazśrodowisko chemiczne C4 i C5.

Opakowanie

Wiadra plastikowe 18 litrów lub wiadra plastikowe 10 litrów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PSC 4ECO 250T ECE ELASTIC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright - 4 ECO